Kariéra

Volné pozice VF jako zaměstnavatel Pro studenty a absolventy Rozvoj a vzdělávání Seniorní specialisté Odměny a benefity

Sekce

Pro studenty a absolventy

Každý rok přijímáme do svých týmů řadu absolventů a studentů. Nabitá praxe se pak stává odrazovým můstkem pro další profesní růst.

Naše dynamické pracovní prostředí spojuje techniku, technolgogii se zajímavými globálními projekty a možností pracovat v multikulturních týmech.

Pracovní příležitosti pro absolventy

Dveře naší společnosti jsou otevřeny i zcela čerstvým absolventům vysokých i středních odborných škol. Jsme připraveni začlenit vás do našich týmů a poskytnout vám potřebnou podporu pro vaši adaptaci. Po svém nástupu dostanete svého garanta, který se o vás stará a uvede vás přirozeně do pracovních povinností.

Stáže a praxe pro studenty

Jsme otevřenou společností. Standardně umožňujeme a vítáme praxe středoškolských i vysokoškolských studentů v odděleních naší společnosti.

Zkrácené úvazky při studiu

Po ukončení všech pohovorů vybere vedoucí nejvhodnějšího kandidáta, kterému předkládáme pracovní nabídku. Všichni účastníci výběrového řízení jsou personalistou informováni o výsledku.

Bakalářské a diplomové práce

V rámci vaší bakalářské či diplomové práce můžete řešit reálné úkoly a být součástí vysoce profesionálních týmů.

Exkurze a dny otevřených dveří

Pravidelně pořádáme exkurze pro skupiny studenů středních škol, případně dny otevřených dveří pro vysokoškoláky. Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá.